Nabíjecí stanice ATK.CS.EV1

Nabíjecí stanice ATK.CS.EV1

Nabíjecí stanice tohoto typu je ideálním řešením pro každodenní využití v místech s parkovacím časem vozidla od 2 do 6 hodin mezi jednotlivými jízdami. Jsou vhodné především pro sídla společností, nákupní centra, hotely, restaurace a pod. Výhodou tohoto typu je nízká pořizovací cena, minimální údržba a snadná montáž.


Popis produktu 

Nabíjecí stanice pro elektrická vozidla pracuje v EVSE módu 3 – nabíjení střídavým proudem s výkonem v rozpětí od 3,7 kW do 22 kW. Nabíjecí stanice jsou dvojité, což umožňuje dobíjení dvou vozidel současně na dvou sousedních parkovacích místech. Konektor pro připojení vozidla je IEC Typ 2. Komunikaci s nadřazeným systémem zajišťuje integrovaný 4G modul. Uživatelské rozhraní doplňuje LCD displej se všemi potřebnými údaji týkajícími se stavu nabíjení. Nabíječka splňuje požadavky normy IEC 61851 a má integrované všechny bezpečnostní prvky jako jsou připojení výkonového výstupu, úspěšnou detekci vozidla, proudový chránič a přepěťovou ochranu. Odebíraná energie je měřena průmyslovým kalibrovaným elektroměrem.

Vlastnosti:

EVSE mód 3
Nabíjení AC proudem do 22 kW
Možnost dobíjet dvě vozidla současně
4G konektivita
Provedení s malým displejem nebo s atraktivním LCD signage panelem
2x 230V inteligentní zásuvka pro dobíjení malých dopravních prostředků
Podpora OCCP 1.6


Technická specifikace

Typ nabíjecí stanice EVSE mód 3 (Nabíjení střídavým proudem do 22kW) Maximální výkon 7 kW / 11 kW / 22 kW

Nabíjecí konektor 2x IEC Typ 2, 2x230 V 

Bezpečnost Norma IEC 61851. Připojení výkonového výstupu, úspěšná detekce vozidla, proudový jistič, proudový chránič, přepěťová ochrana.

Konektivita LTE modul, GPS modul, 4G/Ethernet 

Elektrická přípojka 3x 32 A / 3x 63 A

Provozní teplota -20°C ~ +60°C 

Provedení IP54

www.prestige-energy.cz