Nabíjecí stanice ATK.CS.EV2

Nabíjecí stanice ATK.CS.EV2

Nabíjecí stanice umožňuje současné nabíjení dvou elektromotorů současně v maximálním výkonu 22 kW. Velký 55-inch displej komunikuje ve 4G síti s uživatelem nabíječky přes aplikaci. Doplňkovou službou je informační kanál, který skrze displej oznamuje občanům program města, šíří užitečné zprávy obyvatelům nebo i reklamu na jakýkoliv produkt.

Popis produktu

Nabíjecí stanice, která umožňuje prezentovat stav a dění ve vašem městě. Nabíjecí stanice ATK.CS.EV2. obohacená o kvalitní 55-ti barevný displej s výkonem (7 kW / 11 kW / 22 kW) as možností prezentování dění ve vašem městě. Pomocí webového rozhraní můžete zprávy rychle spustit a také snadno spravovat online. Současně si uživatel sleduje aktuální stavu nabíjení. Po ukončení je řidič dopravního prostředku obeznámen i notifikací ve svém chytrém telefonu. Nabíječka je vhodná na místa s vysokým obratem lidí - centrum města, železniční stanice, průmyslové parky, zimní stadiony, ale také obchodní domy či čerpací stanice. Vyrábí se s jednostranným nebo oboustranným displejem.

Vlastnosti

EVSE mód 3
Nabíjení AC proudem do 22 kW
Možnost dobíjet dva elektromobily současně
4G konektivita
Provedení s 55-inch displejem
2x 230 V inteligentní zásuvka pro dobíjení malých dopravních prostředků
Podpora OCCP 1.6

Technická specifikace

Typ nabíjecí stanic EVSE mód 3 

Maximální výkon 7 kW / 11 kW / 22 kW

Nabíjecí konektor 2x IEC Typ 2 2x 230 V 

Bezpečnost Norma IEC 61851. Připojení výkonového výstupu, úspěšná detekce vozidla, proudový jistič, proudový chránič, přepěťová ochrana.

Konektivita LTE modul, GPS modul, LAN, 4G/Ethernet 

Elektrická přípojka 3x 32 A / 3x 63 A

Provozní teplota -20°C ~ + 60°C 

Provedení IP54


www.prestige-energy.cz