Tigo CCA Kit + TAP

145 € bez DPH

CCA Kit obsahuje Gateway a datalogger Cloud Connect Advanced a spojuje inteligentní panely s Cloud a monitorovacím softwarem Tigo Smart. Řídící jednotka pro výkonový optimizér Tigo TS-4-A-O-700 W. Společně maximalizují výhody fotovoltaických systémů, zvyšují bezpečnost a snižují náklady na údržbu.

Recyklační poplatek není zahrnut v ceně.

Cena bez DPH: 145,00 € 

175,45 €
cena včetně DPH nezahrnuje cenu dopravy bez DPH 145,00 €


Tigo CCA Kit + TAP je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí maximalizovat výkon svého solárního systému a zároveň minimalizovat náklady na instalaci a údržbu. Tigo CCA Kit + TAP je kombinace zařízení pro optimalizaci výkonu solárních panelů a řešení pro snadné monitorování a diagnostiku výkonu solárního systému.

Tigo CCA Kit umožňuje optimální výkon solárních panelů díky technologii optimizace výkonu solárních panelů. TAP (Tigo Access Point) na druhé straně slouží k bezdrátovému připojení k internetu a umožňuje snadné monitorování a diagnostiku výkonu solárního systému.


SNIŽENÍ NÁKLADŮ NA INSTALACI - Data a monitorování si můžete prohlížet na úrovni modulu prostřednictvím Tigo cloud v aplikaci Tigo SMART. S Tigo Access Point (TAP) můžete snadno sledovat výkon každého jednotlivého panelu i systému jako celku, což vám umožní rychle odhalit a řešit problémy. Díky tomu zajistíte optimální výkon systému a minimalizujete riziko poruch a výpadků.

KONEKTIVITA - Tigo CCA Kit umožňuje použití solárních panelů různých velikostí a výkonů na jednom systému bez nutnosti shody výkonu panelů. To může výrazně snížit náklady na instalaci a zjednodušit proces návrhu systému.

FLEXIBILITA - Široké čtení dat, včetně měničů vybavených Modbus, regulátorů nabíjení, meteostanice a měřiče výnosové třidy. Tigo CCA Kit maximalizuje výkon solárních panelů tím, že minimalizuje ztráty energie způsobené stíněním, teplotními rozdíly a jinými faktory. Tím lze dosáhnout až 30 % většího výkonu než u tradičních systémů bez optimalizace.

BEZPEČNOST - Deaktivace na úrovni modulu – Rapid Shutdown. Tigo CCA Kit chrání solární panely před nadměrným výkonem, což může vést k přehřátí a poškození panelů. Tím se prodlužuje životnost a spolehlivost solárního systému.

Díky optimalizaci na úrovni panelů lze realizovat i systémy s částečným zastíněním nebo různým uspořádáním panelů. To také umožňuje spínat pole panelu bez napětí - můžete tedy instalovat optimizéry pouze na dotčené panely anebo na celý FV systém.

Vyžaduje:

Optimizér Tigo TS4-A-O 700W - pro kompletní monitoring pomocí aplikace Tigo a aktivaci funkce Rapid Shutdown.

Cloud Connect Advanced Kit obsahuje Gateway a datalogger Cloud Connect Advanced a spojuje inteligentní panely s Cloud a monitorovacím softwarem Tigo Smart.

Balení neobsahuje voděodolný box pro umístění KITU.

Gateway je nainstalován na střeše u panelů a přijímá zde data z nich v okruhu 15 m. Tato data zasílá prostřednictvím vedení RS485 do dataloggeru Cloud Connect Advanced a na portál Tigo. Tento set umožňuje prostřednictvím připojení snímače odpojení komunikace na úrovni panelu.

POZOR - po spuštění funkce odpojení mohou být optimizéry opět aktivovány pouze přes podporu Tigo!

Balení obsahuje:
- Příslušenství pro instalaci Cloud Connect Advanced na montážní lištu včetně síťového zdroje
- 1 ks TAP pro instalaci na střechu

Parametry:

 • Vstupní napětí: 10VDC - 25VDC
 • Příkon: 3W - 7W
 • Vstupní napětí: 100VAC - 240VAC

Vlastnosti a výhody:

 • Bezdrátová komunikace přímo s jednotkami TS4.
 • Snadná instalace na rám modulu bez použití nářadí.
 • Použití aplikace Tigo SMART v mobilním zařízení pro rychlé spuštění.
 • Ve spojení s Cloud Connect Advanced (CCA) umožňuje bezdrátové monitorování na úrovni modulů.
 • Každý CCA podporuje až 900 jednotek TS4 a až 7 TAP.
 • Každý TAP podporuje až 300 jednotek TS4 do vzdálenosti 115 stop (35 m).
 • Vizualizace v Tigo nebo na portálu SMA Sunny Portal.
 • Ethernet nebo WLAN.
 • RS485 pro komunikaci s Gateway.
 • Max. 120 TS4-R pro Gatway při dosahu 15 metrů
 • Záruka výrobce 25 let (ve spojení s TigoCCA Kit + TAP)

Rozměry:

Délka: 115,50 mm
Šířka: 279,00 mm
Hloubka: 203,00 mm
Váha: 1,10 kg

Záruka výrobce: 2 roky

www.prestige-energy.cz